Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Kobyłka kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wywóz gruzu Kobyłka kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Oferujemy wywóz gruzu Kobyłka z placów budowy i terenów zielonych. Posiadamy pojemne kontenery na gruz Kobyłka w różnych rozmiarach. Działamy szybko, sprawnie i terminowo. Pomagamy w wyborze odpowiedniego kontenera i zapewniamy w pełni profesjonalną obsługę. Cieszymy się licznym gronem zadowolonych Klientów.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu kobyłka

Współpracujemy na co dzień z branżą budowlaną oraz inwestorami indywidualnymi. Podstawiamy kontenery na osiedlowe parkingi, place budowy, działki i tereny zielone. Utylizujemy gruz oraz odpady w sposób w pełni legalny oraz przyjazny dla środowiska.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Kobyłka

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje doradztwo w wyborze kontenera, dostarczenie go na miejsce i odbiór razem z odpadami. To najskuteczniejszy sposób na zapewnienie porządku podczas budowy lub remontu oraz uniknięcie kar administracyjnych. Zapewniamy kontenery na wywóz gruzu w Warszawie w szybkim czasie i dobrej cenie.

 • wywóz odpadów budowlanych Kobyłka w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Big Bag Kobyłka

Zalety big bagów:

 • Są lekkie
 • Można je łatwo przestawiać
 • Zapewniają dużą pojemność
 • Dobrze nadają się do wypełniania materiałami sypkimi

Jako firma, która oferuje wywóz gruzu Kobyłka mamy bardzo bogate i wieloletnie doświadczenie. Dysponujemy własnymi pojazdami, dzięki którym możemy w niezależny sposób podstawić kontener o dowolnej pojemności wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Działamy bez zbędnej zwłoki – wiemy, że czas ma ogromne znaczenie w branży budowlanej. Chętnie współpracują z nami przedsiębiorcy z branży budowlanej, firmy deweloperskie oraz osoby, które chcą samodzielnie wykonać remont.

Kontener na gruz Kobyłka cennik i na odpady budowlane

Robiąc remont, trzeba już wcześniej pomyśleć o takiej kwestii jak wywóz gruzu Kobyłka. Najprostszym rozwiązaniem jest zamówienie jednego z naszych kontenerów. Oprócz stalowych pojemników na gruz posiadamy również big bagi o pojemności jednego lub dwóch metrów sześciennych. Takie pojemniki można łatwo przestawiać, gdy nie są w pełni wykorzystane. Oferujemy również kontenery na gruz Kobyłka o większej pojemności, nawet do 36 metrów sześciennych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wypożyczyć jeden z naszych kontenerów na cały okres trwania budowy. Można w nim składować odpady zmieszane z placu budowy oraz niewykorzystane materiał budowlane.

Usługacena netto
Big-bag300,00
Kontener 5 m3800,00
Kontener 7 m3900,00
Kontener 10 m31300,00
Kontener 12 m31400,00
Kontener 16 m31700,00
cena w złotych

Pozostałe usługi, w tym załadunek do kontenerów, według indywidualnego wyliczenia

Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Wywóz gruzu Kobyłka – dlaczego warto nas wybrać

Doświadczenie

Wykorzystujemy naszą wiedzę do tego, żeby świadczyć usługi najwyższej jakości. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę w każdej sytuacji.

Pełen profesjonalizm

Zawsze wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pomoc w ustawieniu kontenera w najbardziej optymalnym miejscu.

Bezpieczna utylizacja odpadów

Pomagamy nie tylko gromadzić gruz i odpady budowlane, ale też w odpowiedni sposób je utylizujemy. Wystawiamy zaświadczenia, które potwierdzają prawidłową utylizację gruzu i odpadów powstających podczas budowy.

Kontenery na gruz i odpady budowlane w Kobyłce

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniego kontenera. Szybki wywóz gruzu Kobyłka jest możliwy wtedy, gdy dokładnie oceni się, jak duży kontener będzie potrzebny. Dzięki temu można zoptymalizować koszty związane z zamówieniem i kupnem kontenera. Posiadamy kontenery na gruz Kobyłka dostosowane do potrzeb budowlańców oraz inwestorów.

Wywóz odpadów budowlanych w Kobyłce

Przepisy prawa jasno mówią o tym, że gruzu i odpadów budowlanych nie można wyrzucać do zwykłych pojemników na śmieci. Utrudnia to ich późniejszą utylizację i sprawia, że ciężej jest poddać recyklingowi wszystkie te odpady, z których można coś jeszcze odzyskać. Organem uprawnionym do kontrolowania tego jest gmina. Urzędnicy gminni mogą nie tylko wejść na teren budowy, ale też nałożyć karę finansową w przypadku nieodpowiedniego składowania odpadów budowlanych. Nasze kontenery na gruz Kobyłka spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia się wobec takich pojemników. Zapewniamy też kontenery na odpady szkodliwe i wielkogabarytowe.

Kontener na gruz i big bag z odbiorem w Kobyłce – zobacz nasz sprzęt

Zamawiając wywóz gruzu Kobyłka, można znacznie uprościć dbanie o czystość na budowie. Wyrzucenie z mieszkania pozostałości ścian, płytek, rur czy sufitów pozwoli na znacznie szybszą pracę fachowcom. Prawidłowa utylizacja gruzu przynosi korzyści dla budowlańców, inwestorów oraz środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.