Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Piastów kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wywóz gruzu Piastów kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wykonujemy wywóz gruzu Piastów szybko, rzetelnie i terminowo. Podstawiamy kontenery na gruz Piastów wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Posiadamy auta, które są w stanie wjechać nawet na trudno dostępny teren. Mamy bogate doświadczenie we współpracy z wykonawcami budowlanymi. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Cechuje nas profesjonalizm w każdym naszym działaniu.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu Piastów

Podstawiamy kontenery na gruz Piastów w atrakcyjnych cenach. Na nasz kontener nie trzeba długo czekać – jesteśmy w stanie dostarczyć go jeszcze tego samego dnia. Warto jak najszybciej zadbać o kontener, żeby nie narażać się na kary administracyjne. Do naszych kontenerów można wyrzucać czysty i zmieszany gruz, a na specjalne życzenie Klienta podstawiamy także pojemnik na odpady z wełny mineralnej, papę, farby i rozpuszczalniki. Z nami wywóz gruzu Piastów jest bezpieczny dla środowiska.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Piastów

Nasze kontenery na gruz Piastów świetnie sprawdzają się podczas krótko- i długotrwałych prac remontowych i budowlanych. Utylizacja gruzu to zajęcie dla profesjonalistów – samodzielne wyrzucanie odpadów poremontowych do pojemników na śmieci jest nielegalne. Posiadamy niezbędne uprawnienia, dzięki którym utylizujemy gruz w legalny i przyjazny dla środowiska sposób.

 • wywóz odpadów budowlanych Piastów w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Big Bag Piastów

Wybór kontenera na gruz nie jest łatwym zadaniem, ale nasi specjaliści chętnie w tym pomogą. Posiadamy kontenery na gruz Piastów, które mogą przez długi czas stać pod gołym niebem. W kontenerach znajdują się specjalne rozwiązania konstrukcyjne, które odpowiadają za odprowadzanie wody. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nasi Klienci nie tracą miejsca, a wywóz gruzu Piastów przebiega sprawniej.

Kontener na gruz Piastów cennik i na odpady budowlane

W trakcie remontu mogą pojawić się odpady różnych typów. Podstawiamy kontenery na gruz Piastów dopasowane nie tylko pod względem wielkości, ale też zastosowania. Realizujemy wywóz gruzu Piastów w sposób ekologiczny, przyjazny dla środowiska i wyjątkowo sprawny.

Usługacena netto
Big-bag400,00
Kontener 5m3800,00
Kontener 7 m3900,00
Kontener 10m31400,00
Kontener 12 m31500,00
Kontener 16 m31800,00
w złotych polskich
 • Pozostałe usługi, w tym załadunek na kontenery, według indywidualnego wyliczenia
 • Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej
 • Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Wywóz gruzu Piastów – dlaczego warto nas wybrać

Doświadczenie

Długoletnia obecność na rynku sprawiła, że posiadamy bogate doświadczenie w obszarze wywozu gruzu. Znamy specyfikę branży, co pozwala nam skutecznie dostosować się do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Solidna obsługa

Dla nas każde zlecenie ma kluczowe znaczenie, dlatego zawsze stawiamy na solidność i terminowość. Bez względu na skomplikowany charakter zadania, nasza ekipa jest gotowa sprostać oczekiwaniom w ustalonym czasie.

Profesjonalizm

Nasza firma od lat zdobywa zaufanie klientów dzięki nieustannej dbałości o profesjonalizm i najwyższe standardy świadczonych usług. Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze podejdą do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem.

Kontenery na gruz i odpady budowlane w Piastowie

Nasze kontenery:

 • 1-4 m2 – niewielkie remonty domów i mieszkań, prace remontowe o mniejszym zakresie, sprzątanie nieużywanych od dawna pomieszczeń;
 • 5-16 m2 – średniej wielkości remonty, mniejsze prace budowlane, wyrzucanie niepotrzebnego wyposażenia wnętrz, czyszczenie garaży i piwnic;
 • 17-38 m2 – duże prace budowlane, rewitalizacja terenów zielonych, długoterminowa obsługa placów budowy.

Wywóz odpadów budowlanych w Piastowie

Zbieranie odpadów poremontowych w workach jest mało praktyczne. Zamówienie kontenera już na wczesnym etapie prac pozwala utrzymać w mieszkaniu lub domu czystość i bezpieczeństwo. Oferujemy wywóz gruzu Piastów, gdy tylko pojemnik będzie pełny lub prace się zakończą. Chociaż pomagamy zadbać o bezpieczeństwo i porządek podczas małych remontów, nasza oferta obejmuje też kompleksową obsługę dużych placów budowy.

Kontener na gruz i big bag z odbiorem w Piastowie – zobacz nasz sprzęt

Mamy doświadczenie we współpracy z dużymi firmami budowlanymi i deweloperami. Obecność dużego kontenera na placu budowy pomaga na bieżąco usuwać wszelkiego rodzaju odpady. Nasze kontenery świetnie nadają się także do prac rewitalizacyjnych na terenach zielonych. Wywozimy gałęzie, drewno, ziemię oraz liście – wystarczy zgłosić to podczas zamawiania kontenera, a my wybierzemy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!