Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Raszyn kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wywóz gruzu Raszyn kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wykonujemy szybki i sprawny wywóz gruzu Raszyn. Podstawiamy kontenery na gruz Raszyn nawet w miejsca trudno dostępne. Posiadamy szeroki wybór pojemników o różnych gabarytach, pojemności i przeznaczeniu. Zapewniamy długoterminową obsługę placów budowy oraz krótkoterminowe kontenery idealne do prac remontowych i wykończeniowych. Zawsze trzymamy się ustalonych terminów.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu Raszyn

Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy. Nasze kontenery na gruz Raszyn podstawiamy szybko i zgodnie z ustalonym harmonogramem. Utylizujemy odpady poremontowe w sposób ekologiczny i w pełni bezpieczny. Posiadamy niezbędne uprawnienia, które pozwalają nam na wywóz gruzu Raszyn. Współpracujemy z firmami budowlanymi z całego regionu – wykonawcy budowlani chwalą nasze profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Raszyn

Nasza firma oferuje wywóz gruzu Raszyn zgodnie z przepisami prawa. Dlaczego to takie ważne? Nasi Klienci nie są narażeni na kary administracyjne za samodzielne wyrzucanie lub nieprawidłowe składowanie gruzu. Oprócz tego zapewniamy kompleksową i błyskawiczną obsługę, co przekłada się na zadowolenie Klientów.

 • wywóz odpadów budowlanych Raszyn w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Big Bag Raszyn

Jednym z kluczowych parametrów kontenerów na gruz jest pojemność. Dostarczamy kontenery na gruz Raszyn o różnych gabarytach. Dzięki temu, że kontener będzie mniejszy, spadną też koszty jego wynajmu oraz transportu. Pomagamy w optymalizacji wydatków związanych z remontem.

Kontener na gruz Raszyn cennik i na odpady budowlane

Dla naszych Klientów wykonujemy wywóz gruzu Raszyn zgodnie z ustalonym harmonogramem, ale działamy elastycznie i jesteśmy w stanie podstawić dodatkowy kontener, jeśli zakres prac się poszerzy. Podczas oceniania, jak duży kontener wybrać, warto zawsze pozostawić sobie pewien margines na dodatkowe śmieci. Dzięki temu można zoptymalizować koszty związane z utylizacją gruzu i obsługą inwestycji. Nasze kontenery na gruz Raszyn spełniają wymagania techniczne.

Usługacena netto
Big-bag400,00
Kontener 5m3800,00
Kontener 7 m3900,00
Kontener 10m31400,00
Kontener 12 m31500,00
Kontener 16 m31800,00
w złotych polskich
 • Pozostałe usługi, w tym załadunek na kontenery, według indywidualnego wyliczenia
 • Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej
 • Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Wywóz gruzu Raszyn – dlaczego warto nas wybrać

Doświadczenie

Nasza firma może poszczycić się bogatym doświadczeniem w branży wywozu gruzu. Realizowaliśmy już setki zleceń, co pozwoliło nam doskonalić nasze umiejętności i skutecznie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klientów.

Szeroki wybór kontenerów

Oferujemy różnorodne rozmiary i typy kontenerów, dostosowane do różnych rodzajów prac i ilości generowanego gruzu. Dzięki temu każdy Klient znajdzie idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb, bez względu na skalę projektu.

Profesjonalizm

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z wyszkolonych i zaangażowanych specjalistów, gotowych podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Kontenery na gruz i odpady budowlane w Raszynie

Do kontenerów na gruz można wyrzucać odpady:

 • z rozbiórki,
 • poremontowe,
 • budowlane,
 • niebezpieczne (po uprzednim zgłoszeniu),
 • wielkogabarytowe,
 • zielone,
 • elektrośmieci.

Niezależnie od zakresu prowadzonych prac, warto zadbać o legalny wywóz gruzu Raszyn. Pozwala to skutecznie i z dużą szybkością pozbyć się gruzu zalegającego w domu lub mieszkaniu. Zapewniamy także kontenery niezbędne podczas rewitalizacji terenów zielonych. Nasze pojazdy są w stanie ustawić je w miejscu, w którym korzystanie z nich będzie wygodne i praktyczne. Dzięki temu prace remontowe, budowlane, rozbiórkowe lub rewitalizacyjne przebiegają znacznie szybciej, co także prowadzi do oszczędności.

Wywóz odpadów budowlanych w Raszynie

Po legalnej utylizacji gruzu wystawiamy odpowiednie zaświadczenia, które mogą okazać się na wagę złota, jeśli na plac budowy zajrzy kontrola. Uprawnieni do jej przeprowadzenia są gminni urzędnicy. Mogą oni także nałożyć karę grzywny lub sporządzić wniosek do sądu o ukaranie. Prawidłowa utylizacja gruzu ma też jeszcze jeden walor – jest przyjazna dla środowiska. Dzięki nam masz pewność, że gruz trafi na autoryzowane wysypisko i zostanie z czasem poddany recyklingowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

Kontener na gruz i big bag z odbiorem w Raszynie- zobacz nasz sprzęt

Oferujemy:

 • wywóz gruzu,
 • wywóz śmieci,
 • wywóz odpadów poremontowych,
 • wynajem kontenerów na gruz o różnych gabarytach i przeznaczeniu,
 • profesjonalną i ekologiczną utylizację odpadów.