Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Warszawa kontenery na gruz i odpady budowlane

Wywóz gruzu Warszawa kontenery na gruz i odpady budowlane

Oferujemy kompleksowy wywóz gruzu Warszawa. Posiadamy kontenery na gruz Warszawa o różnej pojemności. Działamy w pełni profesjonalnie i szybko. Mamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z wieloma firmami z branży budowlanej. Dbamy o zadowolenie Klientów i oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje dostarczenie kontenera na gruz, ustawienie go w odpowiednim miejscu, a także wywóz wraz z odpadami budowlanymi. Zapewniamy także mniejsze pojemniki takie jak worki big bag . W naszych kontenerach można składować odpady budowlane powstałe w wyniku remontu, rozbiórki lub budowy, a także prac gospodarczych i rewitalizacji terenów zielonych. Dostarczamy kontenery na odpady budowlane Warszawa w krótkich terminach i szybko odbieramy je po zapełnieniu.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu Warszawa

Realizujemy wywóz gruzu Warszawa dla naszych Klientów od wielu lat. Posiadamy wyjątkowo bogate doświadczenie. Współpracujemy z firmami budowlanymi i remontowymi, a także z deweloperami. Nasza oferta skierowana jest także do osób prywatnych, które przygotowują swoje wymarzone mieszkanie lub dopiero planują remont. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi. W naszej ofercie znajdują się kontenery na gruz Warszawa o różnej pojemności. Pomagamy wybrać odpowiednie i najbardziej optymalne pod względem kosztów rozwiązanie.

wywóz gruzu warszawa big bag odpady z odbiorem

Kontenery na gruz Warszawa

W naszej ofercie znajdują się kontenery na gruz Warszawa dopasowane do różnorodnych potrzeb. Można w nich składować odpady już od samego początku budowy, dzięki czemu będą na niej panowały odpowiednie warunki. Do kontenerów może trafić bardzo szeroka grupa odpadów budowlanych. Warto sprawdzić, jakie są zasady utylizacji niektórych materiałów przed ich wyrzuceniem. Dzięki temu wywóz gruzu Warszawa przebiega sprawnie.

 • wywóz odpadów budowlanych Warszawa w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Wywóz gruzu w Warszawie i kontenery

Dostarczane przez nas worki typu big bag Warszawa mają liczne zalety. Są lekkie i można je ustawić także w miejscach, do których ciężko jest dojechać samochodem ciężarowym. Tego typu worek posiada materiałowe wzmacniane uszy, dzięki którym można go łatwo podnieść i załadować na pojazd, gdy jest pełny. Zapewniamy wywóz gruzu Warszawa z małych i dużych kontenerów. W kontenerach typu big bag Warszawa można składować rozbite płytki, gruz porozbiórkowy, ziemię, liście czy żwir.

Zalety big bagów:

 • Są lekkie
 • Można je łatwo przestawiać
 • Zapewniają dużą pojemność
 • Dobrze nadają się do wypełniania materiałami sypkimi

kontenery na gruz warszawa odpady budowlane cennik

Kontener na gruz Warszawa cennik i na odpady budowlane

Kontenery na gruz w Warszawie w dobrej cenie to jedna z naszych usług. Oprócz tego zajmujemy się również transportem kruszywa budowlanego, ziemi, piasku, żwiru, torfu, wyrównywaniem terenu. Posiadamy samochody wywrotki o ładowności 4-24 ton. Obok transportu zajmujemy się również porządkowaniem terenów zielonych, przycinaniem, sadzeniem drzew, koszeniem traw, nawożeniem oraz pracami budowlano porządkowymi, wyburzeniami, wyrównaniem terenu, sprzątaniem strychów, piwnic i nielegalnych wysypisk.

Usługacena netto
Big-bag300,00
Kontener 5 m3700,00
Kontener 7 m3800,00
Kontener 10 m31300,00
Kontener 12 m31400,00
Kontener 16 m31700,00
cena w złotych

Pozostałe usługi, w tym załadunek do kontenerów, według indywidualnego wyliczenia

Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Wywóz gruzu Warszawa – dlaczego warto nas wybrać

Szybka obsługa

Oferujemy kontenery na gruz Warszawa od dawna. Doskonale wiemy, jak optymalnie ustawić kontener, żeby korzystanie z niego było wygodne, a sprzątanie na placu budowy szybkie.

Atrakcyjne ceny i zadowolenie Klientów

Stawiamy satysfakcję naszych Klientów na pierwszym miejscu. Doradzamy w wyborze odpowiedniego kontenera oraz prawidłowego ustawienia na placu budowy.

Profesjonalizm

Stawiamy na kompleksową obsługę naszych Klientów. Zawsze wystawiamy odpowiednie dokumenty poświadczające, że gruz poremontowy został odpowiednio zutylizowany, co pozwala uniknąć kar.

Kontenery na gruz i odpady budowlane w Warszawie

W Polskim prawie istnieje zapis, który zabrania samodzielnego wyrzucania odpadów poremontowych. Dlatego oferujemy wywóz gruzu Warszawa dla naszych Klientów. Dzięki temu podczas remontu można zachować czystość w mieszkaniu. Kontenery przydają się też na placu budowy – tam dostarczamy większe pojemniki, które mogą obsługiwać budowę przez cały czas jej trwania. Zapewniamy kontenery na odpady budowlane Warszawa o pojemności nawet 36 metrów sześciennych.

Co można wyrzucać do kontenerów:

 • Gruz i odpady poremontowe
 • Zmieszane odpady budowlane
 • Odpady wielkogabarytowe
 • Liście, gałęzie, ziemię i żwir
 • Niewykorzystane materiały budowlane

Urzędnicy gminni są zobligowani do przeprowadzania kontroli w miejscach, w których prowadzone są remonty. Samodzielna utylizacja i przechowywanie gruzu mogą okazać się powodem ukarania grzywną. Oferujemy kontenery na gruz Warszawa, w których można składować odpady bez ryzyka, że zostanie nałożona kara. To rozwiązanie, z którego korzystają prywatni inwestorzy oraz firmy z sektora budowlanego.

Istotne jest dobranie odpowiedniego kontenera, którego pojemność będzie odpowiadała potrzebom. Materiałowy worek o pojemności jednego lub dwóch metrów sześciennych to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy podstawiony kontener na gruz lub odpady został już zapełniony. Wówczas oferujemy wywóz gruzu Warszawa i podstawienie zupełnie nowego kontenera w niższej cenie. Dzięki doskonałym procedurom i dobrej organizacji pracy możemy zaoferować naszym Klientom wyjątkowo atrakcyjne ceny. Zapewniamy kontenery typu big bag Warszawa przeznaczone do małych i dużych remontów.

Wywóz odpadów budowlanych w Warszawie

Plac budowy to miejsce, w którym cały czas generowane są różnego rodzaju odpady. Czy to opakowania po materiałach, czy pozostałości, wszystkie one powinny znaleźć się w odpowiednim kontenerze, a następnie powinien nastąpić wywóz odpadów budowlanych w Warszawie. Zapewniamy odbiór gruzu Warszawa i okolice na bardzo korzystnych warunkach. W kontenerze budowlanym zmieści się duża ilość śmieci, gruzu oraz odpadów. Do naszych największych kontenerów można też wyrzucić wszelkie odpady wielkogabarytowe. Zapewniamy też wywóz gruzu Warszawa takiego jak papa bitumiczna. Utylizacja szkodliwych odpadów wymaga osobnego kontenera.

Wynajęcie naszego kontenera jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić, a my załatwimy wywóz gruzu Warszawa na najwyższym poziomie. Podczas rozmowy pomożemy ustalić, jaka będzie najbardziej optymalna wielkość kontenera. Weźmiemy pod uwagę zakres prac budowlanych i wykorzystamy nasze doświadczenie do tego, żeby oszacować, jakiego rodzaju kontener będzie najlepszy. Zawsze uwzględniamy też warunki terenowe oraz możliwości dojazdu ciężkim sprzętem. Czasem lepiej podstawić dwa mniejsze kontenery na gruz Warszawa od jednego, którego nie można w pełni wykorzystać.

Kontener na gruz i big bag z odbiorem w Warszawie – zobacz nasz sprzęt

Posiadamy pojazdy, które są wyposażone w dźwigi HDS, dlatego jesteśmy w stanie ustawić nasze kontenery w najbardziej optymalnych miejscach. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy umiejętnie radzą sobie z takimi zadaniami jak wywóz gruzu Warszawa z placów budowy. Nasze usługi są na najwyższym poziomie i w niezwykle atrakcyjnych warunkach. Dbamy o to, żeby korzystanie z naszych kontenerów na gruz było wygodne dla Klientów, a cała przestrzeń mogła być wykorzystana w maksymalny sposób.

Popularne pojemności kontenerów:

 • 1 metr sześcienny – mały remont lub prace w ogrodzie
 • 4 metry sześcienne – mały remont z wyburzaniem ściany, sprzątanie piwnicy
 • 7 metrów sześciennych – średni remont, wyrzucanie starych mebli
 • 17 metrów sześciennych – duży remont, prace rozbiórkowe, wyrzucanie odpadów wielkogabarytowych

Podczas remontu mieszkania wyrzuca się nie tylko gruz. Nasze kontenery na gruz Warszawa o dużej pojemności pozwalają pozbyć się z mieszkania starych mebli czy sprzętów AGD. Do kontenera można wyrzucać w całości nawet duże i ciężkie meblościanki. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie kompleksowych remontów. Oferujemy kontenery na gruz Warszawa również dla osób, które chcą zrobić porządki w piwnicach, na strychach, w garażach i pomieszczeniach gospodarczych. W trakcie takich prac zawsze wyrzuca się dużo różnego rodzaju odpadów.

Usuwanie odpadów wielkogabarytowych nie musi więcej być problemem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – razem wybierzemy kontener o odpowiedniej pojemności i dobrych wymiarach. Zrealizujemy wywóz gruzu Warszawa wraz ze starymi meblami. Nasze usługi sprawiają, że wywóz gruzu Warszawa jest łatwy i bezproblemowy. Warto pamiętać, że gruzu nie można utylizować samodzielnie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wywozie gruzu, które przekuwamy dzisiaj na zadowolenie naszych Klientów. Zapewniamy kontenery na gruz Warszawa najwyższej jakości. Obsługujemy zarówno małe remonty mieszkań, jak i duże place budowy. Współdziałamy z firmami budowlanymi oraz pomagamy prywatnym inwestorom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu telefonicznego. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Państwu pozbyć się gruzu z placu budowy.

Nasza oferta jest skierowana do mieszkańców poniższych dzielnic i rejonów 

 • Bemowo
  • Boernerowo 
  • Chrzanów 
  • Fort Bema 
  • Fort Radiowo 
  • Górce 
  • Osiedle Górczewska 
  • Groty 
  • Jelonki  
  • Karolin 
  • Lotnisko 
  • Osiedle Lazurowa 
  • Na Wyraju 
  • Osiedle Przyjaźń 
 • Bielany
  • Brzeziny 
  • Chomiczówka 
  • Huta 
  • Kaliszówka 
  • Las Bielański 
  • Marymont 
  • Młociny 
  • Piaski 
  • Placówka 
  • Radiowo 
  • Ruda 
  • Słodowiec 
  • Wawrzyszew
  • Wólka Weglowa 
  • Wrzeciono  
 • Mokotów
  • Stary Mokotów 
  • Sielce 
  • Czerniaków 
  • Siekierki 
  • Augustówka 
  • Sadyba 
  • Stegny 
  • Wierzbno 
  • Ksawerów 
  • Służew 
  • Służewiec 
  • Wyględów 
  • Szopy 
  • Henryków 
  • Marcelin 
 • Wola
  • Czyste 
  • Koło 
  • Miedziana 
  • Mirów 
  • Młynów 
  • Moczydło 
  • Muranów Zachodni – Nowolipki 
  • Odolany 
  • Przyce 
  • Urlychów 
  • Wawelberga 
  • Osiedle za Żelazną bramą 
 • Praga Południe
  • Grochów 
  • Górki Grochowski 
  • Kamionek 
  • Skaryszew 
  • Saska Kępa  
  • Kępa Gocławska 
  • Gocław 
  • Gocławek Północny 
  • Bluszcze 
  • Witolin 
  • Olszynka Grochowska 
  • Kozia Górka Grochowska 
  • Emilianów 
  • Florentynów
 • Ochota
  • Rakowiec 
  • Szczęśliwice 
  • Filtry 
 • Praga Północ
  • Nowa Praga 
  • Stara Praga 
  • Golędziów 
  • Śliwice 
  • Pelcowizna 
  • Szmulowizna
  • Michałów 
  • Skaryszew 
 • Wesoła
  • Wola Grzybowska 
  • Grzybowa 
  • Groszówka 
  • Zielona 
  • Stara Miłosna 
 • Ursus
  • Skorosze 
  • Czechowice 
  • Szamoty 
  • Niedźwiadek
  • Gołąbki 
 • Śródmieście
  • Śródmieście Południowe 
  • Śródmieście Północne 
  • Muranów 
  • Stare Miasto 
  • Nowe Miasto 
  • Żelazna Brama 
  • Centrum 
  • Powiśle 
  • Koszyki 
  • Krucza 
  • Solec 
  • Ujazdów 
  • Oleandrów 
  • Mariensztat 
  • Dynasy 
  • MDM 
  • Nowa Wieś Ujazdowska 
  • Jazdów 
  • Stawki 
 • Ursynów 
  • Dawidy 
  • Dąbrówka 
  • Dębina 
  • Grabów 
  • Grabówek 
  • Gucin 
  • Imielin 
  • Janówek 
  • Jary 
  • Jeziorki 
  • Kabaty 
  • Karczunek 
  • Krasnowola 
  • Ludwinów 
  • Łęczyca 
  • Moczydło 
  • Natolin 
  • Pyry 
  • Skarpa Powsińska 
  • Stokłosy 
  • Wolica 
  • Wyczółki 
  • Wyżyny 
  • Zakopane Warszawski 
  • Zgorzała nad Jeziorem 
 • Białołęka 
  • Buchnik 
  • Buków 
  • Kalenica 
  • Kępa Tarchomińska 
  • Winnica 
  • Nowodwory 
  • Buczynek 
  • Anecin 
  • Nowe i Stare Świdry  
  • Piekiełko 
  • Żerań 
  • Góry Skierdowskie 
  • Nowe Brzeziny 
  • Dąbrówka Szlachecka 
  • Płudy 
  • Henryków 
  • Wiśniewo 
  • Tarchomin 
  • Piekiełko 
  • Żerań 
  • Różopol 
  • Choszczówka 
  • Łapigrosz 
  • Różopole 
  • Szamocin 
  • Tomaszew 
  • Dąbrówka Grzybowska 
  • Marcelin 
  • Konstantynów
  • Aleksandrów
  • Annopol 
  • Kobiałka 
  • Ruskowy Bród 
  • Olesin 
  • Augustówek
  • Mańki-Wojdy 
  • Augustów 
  • Brzeziny 
  • Kąty Grodziskie 
  • Grodzisk 
  • Lewandów 
 • Wawer 
  • Aleksandrów 
  • Anin 
  • Błota 
  • Falenica 
  • Gocławek Południowy 
  • Marysin Wawerski 
  • Czaplowizna
  • Glinki 
  • Elżbietówek 
  • Karolew 
  • Miedzeszyn 
  • Orzechówek 
  • Zerzeń 
  • Międzylesie 
  • Kaczy Dół 
  • Szelągowizna 
  • Wiśniowa Góra 
  • Julianów 
  • Kuligów 
  • Skrzypki 
  • Wólka Zerzeńska 
  • Zatrzebie 
  • Kolonia borków 
  • Zagóźdź 
  • Zbójna Góra 
  • Sadul 
  • Zastów 
  • Osiedle Błękitna 
  • Osiedle Wichrowa 
  • Borków 
  • Zbytki 
  • Las 
  • Zakole Wawerskie 
 • Rembertów
  • Nowy Rembertów 
  • Nowa Wygoda 
  • Magenta 
  • Mokry Ług 
  • Karolówka 
  • Kawęczyn 
  • Stary Rembertów 
  • Zygmuntów 
  • Wygoda 
 • Targówek 
  • Mieszkaniowy 
  • Fabryczny 
  • Bródno 
  • Podgrodzie 
  • Zacisze 
  • Elsnerów 
  • Utrata 
  • Antoninów 
  • Dotrzyma 
  • Lewinów 
  • Ugory 
  • Ustronie 
  • Kozia Górka Kawęczyńska 
 • Żoliborz
  • Buraków 
  • Cytadela 
  • Marymont Potok 
  • Powązki 
  • Rudawka 
  • Sady Żoliborskie 
  • Stary Żoliborz 
  • Oficerski 
  • Urządniczy 
  • Artystyczny 
  • Zatarasie 
 • Wilanów 
  • Bartyki 
  • Błonia Wilanowskie 
  • Kępa Latoszkowa 
  • Kępa Zawadowska 
  • Kolonia Latoszewska 
  • Latoszki 
  • Lisy 
  • Morysin 
  • Nadwilanówka 
  • Nadwiślanka 
  • Powsin 
  • Powsinek 
  • Wolica 
  • Zamość 
  • Zawady 
 • Włochy
  • Budki Szczęśliwickie 
  • Gorzewki 
  • Okęcie 
  • Opacz 
  • Paluch 
  • Raków 
  • Salomea 
  • Wiktoryn 
  • Załuski 
  • Zbarż 
  • Jadwisin 
  • Solipse