Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Wawer kontenery na gruz, śmieci i odpady worki big bag

Wywóz gruzu Wawer kontenery na gruz, śmieci i odpady worki big bag

Zapewniamy wywóz gruzu Wawer szybko i bezproblemowo. Posiadamy kontenery na gruz Wawer o różnej pojemności. Zajmujemy się wywozem odpadów poremontowych w każdych ilościach – pomagamy dopasować rozwiązanie odpowiednie do potrzeb naszych Klientów. Działamy sprawnie i terminowo. Jesteśmy na rynku od wielu lat i przekuwamy nasze doświadczenie w usługi najwyższej jakości.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu Wawer

Na przestrzeni wielu lat zdobyliśmy mnóstwo zadowolonych Klientów. Realizujemy wywóz gruzu Wawer dla osób prywatnych oraz firm z sektora budowlanego. Dbamy o to, żeby świadczyć usługi dające Klientom najwyższą satysfakcję. Dzięki nam nie trzeba obawiać się kar za niewłaściwe zagospodarowanie tego typu odpadów. W naszych działaniach stawiamy na terminowość i profesjonalizm.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Wawer

Kontenery, dzięki którym realizujemy wywóz gruzu Wawer powstałego z różnych prac budowlanych, to niedrogi sposób, żeby legalnie pozbyć się odpadów poremontowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć stalowy lub materiałowy kontener o niewielkiej pojemności. W przypadku firm, które realizują szerzej zakrojone prace remontowe, dostarczamy kontenery na gruz Wawer o większej pojemności, od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów sześciennych.

  • wywóz odpadów budowlanych w kontenerach i big bagach
  • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
  • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
  • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
  • wywóz nieczystości stałych
  • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
  • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Worki Big Bag Wawer

Warto dobrze przemyśleć wybór kontenera. Nasi fachowcy są w stanie pomóc Państwu w dokonaniu właściwego wyboru. Gruzu i odpadów zwykle jest więcej, niż planuje się to na początku. W przypadku zapełnienia kontenera zapewniamy jego wymianę, przez co można dalej gromadzić odpady w komfortowy i legalny sposób.

Mniejsze kontenery łatwiej ustawić w miejscu, do którego ciężej jest wjechać większym pojazdem. Zapewniamy też wywóz materiałów sypkich, takich jak żwir czy piasek, które mogły pozostać po budowie i zalegają na działce budowlanej po zakończeniu prac.

Kontener na gruz i odpady budowlane Wawer cennik

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wywóz gruzu Wawer. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Nasze kontenery na gruz Wawer są pojemne i trwałe. Zapewniamy ich odbiór i podstawiamy nowe, gdy będzie taka potrzeba.

Usługacena netto
Big-bag400,00
Kontener 5m3700,00
Kontener 7 m3800,00
Kontener 10m31 300,00
Kontener 12 m31400,00
Kontener 16 m31700,00
w złotych polskich
  • Pozostałe usługi, w tym załadunek na kontenery, według indywidualnego wyliczenia
  • Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej
  • Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Profesjonalizm

Zajmujemy się wywozem gruzu, a także jego utylizacją. Dzięki nam Klienci nie muszą martwić się o to, co później stanie się z ich odpadami poremontowymi – wszystko bierzemy na siebie.

Doświadczenie

Doskonale znamy się na swojej pracy. Na przestrzeni lat obsługiwaliśmy liczne inwestycje budowlane oraz ogromną liczbę domowych remontów. Doskonale wiemy, czego potrzebują nasi Klienci.

Różnorodne kontenery

Posiadamy małe i duże kontenery, które pomagamy dopasować do każdego rodzaju prac. Dysponujemy pojazdami pozwalającymi nam dostarczyć i odebrać kontenery nawet z nietypowych i trudno dostępnych miejsc.

Kontenery na gruz i śmieci Wawer

Dysponujemy niewielkimi Big Bagami, które idealnie nadają się do wywozu gruzu z niewielkiego remontu, a także pojemnymi kontenerami o pojemności nawet do 17 metrów sześciennych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić prawidłowe zagospodarowanie odpadów poremontowych oraz gruzu w każdej sytuacji. Zapewniamy wywóz gruzu, odpadów poremontowych, ziemi, papy, gałęzi oraz śmieci wielkogabarytowych, na przykład niepotrzebnych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zgodnie z prawem każdy, kto przeprowadza remont, musi w odpowiedni sposób zagospodarować gruz i odpady poremontowe. Nie można ich wyrzucać do standardowych pojemników na odpady, grozi to karą grzywny. Dlatego właśnie realizujemy wywóz gruzu Wawer dla naszych Klientów. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz możliwości, żeby zapewnić legalne zagospodarowanie odpadów poremontowych. To ogromna wygoda dla wszystkich, którzy chcą w spokoju remontować swoje mieszkanie lub zajmuj się rozbiórką starych obiektów.

Oferujemy kontenery na gruz Wawer do składowania i wywożenia odpadów poremontowych. Nasi Klienci mogą w nich gromadzić także przedmioty wielkogabarytowe, które nie są im już potrzebne, takie jak kanapy, szafki, meblościanki, krzesła czy stoły. Utylizacja odpadów wrzuconych do kontenera jest po naszej stronie. Kontener można ustawić blisko wejścia do remontowanego budynku, co zapewnia wysoką wygodę podczas wykonywania prac remontowych, rozbiórkowych i budowlanych.

Wywóz gruzu i odpadów Wawer

Realizując niewielki remont, który obejmuje przestawianie ścian działowych lub skuwanie starych warstw tynku i płytek, warto postawić na kontener o pojemności 4 lub 7 metrów. Mają one niskie burty, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu i można do nich wysypywać gruz ręcznie bez większego wysiłku. Zapewniamy wywóz gruzu Wawer w krótkim czasie z ustalonego wcześniej miejsca. Zabierając pełny kontener, możemy od razu podstawić nowy, żeby możliwe było kontynuowanie prac. Mamy pojazdy wyposażone w dźwigi HDS, dzięki czemu wywożenie gruzu jest proste i szybkie.

W razie potrzeby dostarczymy większy kontener – ilość gruzu potrafi zaskoczyć nawet bardzo doświadczonych fachowców, a zakres prac w trakcie ich realizacji może niespodziewanie się rozszerzyć. Dla nas to nie problem. Mamy liczną flotę samochodów ciężarowych i jesteśmy gotowi, żeby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą i kontaktu telefonicznego.