Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Wesoła kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wywóz gruzu Wesoła kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wykonujemy wywóz gruzu Wesoła dla każdego. Posiadamy kontenery na gruz Wesoła dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i kompleksową obsługę kontenerów. Działamy szybko, sprawnie i zawsze w ustalonych terminach

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu Wesoła

Nasza firma słynie z wysokiej jakości usług. Posiadamy wszystkie zezwolenia niezbędne do utylizacji odpadów budowlanych.Podczas prac budowlanych niemalże zawsze powstaje dużo gruzu, a już z pewnością różnych odpadów – stare płytki, zerwane podłogi czy fragmenty wyburzonych ścian – których trzeba się pozbyć.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Wesoła

Nie można ich wyrzucić do kontenera komunalnego. Niezbędne są specjalne kontenery na gruz Wesoła, które są przeznaczone do wyrzucania odpadów budowlanych. Powstające podczas remontu odpady mogą zawierać szkodliwe dla środowiska substancje lub ostre elementy, dlatego trzeba segregować je oddzielnie.

 • wywóz odpadów budowlanych Wesoła w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Big Bag Wesoła

Zalety big bagów:

 • Są lekkie
 • Można je łatwo przestawiać
 • Zapewniają dużą pojemność
 • Dobrze nadają się do wypełniania materiałami sypkimi

Priorytetem naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów. Dostarczamy profesjonalne kontenery na gruz Wesoła o różnej pojemności. Zapewniamy dostęp do wysokiej jakości rozwiązań, które ułatwiają utrzymanie czystości na placu budowy, a ta jest niezbędna, żeby prace przebiegał szybko i bezproblemowo. Pomagamy w ustaleniu najlepszego miejsca na kontener. Nasza flota pojazdów pozwala nam dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca. Polecamy kontenery do składowania gruzu oraz odpadów powstałych podczas rewitalizacji terenów zielonych.

Kontener na gruz Wesoła cennik i na odpady budowlane

W trakcie większych remontów pojawiają się też większe odpady. Dla naszych Klientów nie jest to problem – posiadamy kontenery na gruz Wesoła, które idealnie nadają się do utylizacji odpadów wielkogabarytowych. Pojemniki o pojemności od 10 do 36 metrów sześciennych doskonale sprawdzają się podczas wyrzucania starych mebli, zużytych sprzętów AGD i RTV oraz przedmiotów, które są duże i nieporęczne. Podczas opróżniania mieszkania przed remontem nie trzeba nawet rozkręcać mebli – można je wrzucić do kontenera w całości.

Usługacena netto
Big-bag300,00
Kontener 5 m3700,00
Kontener 7 m3800,00
Kontener 10 m31300,00
Kontener 12 m31400,00
Kontener 16 m31700,00
cena w złotych

Pozostałe usługi, w tym załadunek do kontenerów, według indywidualnego wyliczenia

Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Wywóz gruzu Wesoła – dlaczego warto nas wybrać

Doświadczenie

Działamy w branży od dawna i doskonale ją znamy. Wiemy, czego potrzebują nasi Klienci i dostarczamy im to. Zapewniamy profesjonalną obsługę i szybkie działanie.

Dopasowane kontenery

Mamy wyjątkowo bogatą ofertę kontenerów w różnych rozmiarach. Doradzimy Państwu, jaki kontener wybrać, a w razie potrzeby dostarczymy kolejny.

Legalna utylizacja gruzu

Posiadamy wszystkie potrzebne do utylizacji gruzu zezwolenia. Zapewniamy wywóz gruzu Wesoła oraz sprawną utylizację zgodnie z najwyższymi standardami.

Kontenery na gruz i odpady budowlane w Wesołej

Na utylizację odpadów wielkogabarytowych nie potrzeba specjalnych zezwoleń. Jeśli nie stanowią one odpadów niebezpiecznych, wówczas można je gromadzić i utylizować razem z odpadami budowlanymi. Wyjątkiem są tutaj niektóre rodzaje pokryć dachowych, jak papa albo eternit, których utylizacja jest znacznie trudniejsza i wymaga osobnego kontenera. Fakt wyrzucania takich odpadów trzeba zgłosić przed zamówieniem kontenera – dostarczymy osobny pojemnik. Gwarantujemy błyskawiczny wywóz gruzu Wesoła z każdej budowy.

Wywóz odpadów budowlanych w Wesołej

Nawet podczas małego samodzielnego remontu trzeba zadbać o wywóz gruzu Wesoła w odpowiedni sposób. Posiadamy niewielkie kontenery oraz wygodne big bagi, które można ustawić blisko wyjścia z mieszkania. Takie pojemniki nikomu nie przeszkadzają i pozwalają na zgromadzenie wszystkich odpadów w jednym miejscu. Po ustalonym terminie lub wypełnieniu kontenera przyjedziemy po niego, a w razie potrzeby podstawimy nowy, pusty. Dbamy o to, żeby nasi Klienci zawsze byli usatysfakcjonowani z naszej pomocy.

Kontener na gruz i big bag z odbiorem w Wesołej – zobacz nasz sprzęt

W przypadku większych remontów potrzebny będzie kontener o większej pojemności. Zapewniamy wywóz gruzu Wesoła dopasowany do wielkości remontu. Dzięki naszej pomocy remont przebiega sprawnie i spokojnie. Kontener o odpowiedniej pojemności powinien wystarczyć na cały czas trwania budowy. Zapewniamy także większe kontenery na gruz Wesoła, które pozwalają obsłużyć całą budowę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni rozmiar kontenera, a kierowcy dostarczą go błyskawicznie.