Przejdź do treści
Strona główna » Wywóz gruzu Białołęka kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wywóz gruzu Białołęka kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wykonujemy wywóz gruzu Białołęka sprawnie i terminowo. Możemy podstawić kontenery na gruz Białołęka o różnej pojemności i wymiarach. Zajmujemy się wywozem gruzu od wielu lat i wykorzystujemy nasze doświadczenie, żeby dostarczać usługi najwyższej jakości. Pomagamy gromadzić i utylizować wszelkie odpady remontowe. Zapewniamy doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu Białołęka

Posiadamy kontenery na odpady wielkogabarytowe oraz mniejsze big bagi, niezwykle przydatne podczas remontów. Sprawdzają się szczególnie dobrze w miejscach, w których nie można ustawić pełnowymiarowego kontenera. Posiadamy flotę pojazdów, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć kontenery w każde wskazane miejsce. Działamy na terenie Warszawy i w okolicach. Gromadzenie gruzu na własnym terenie przez długi czas jest niezgodne z prawem i może prowadzić do nałożenia kary administracyjnej – wywóz gruzu Białołęka to sposób, który pozwoli uniknąć niepotrzebnych wydatków.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Białołęka

Zapewniamy profesjonalną pomoc w gromadzeniu oraz utylizacji gruzu, a także innych odpadów budowlanych i wielkogabarytowych. Szybko i terminowo dostarczamy kontenery o ustalonej pojemności. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny. Cieszymy się z pozycji lidera na rynku usług zarządzania odpadami. Doskonale znamy się na swojej pracy i wykorzystujemy zdobytą wiedzę z korzyścią dla naszych Klientów.

 • wywóz odpadów budowlanych Białołęka w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Big Bag Białołęka

Do kontenerów na gruz można wyrzucać wiele rodzajów odpadów. Najczęściej są to niewykorzystane materiały budowlane, pozostałości wyburzonych ścian, zerwanych płytek lub zarwanych sufitów. Posiadamy kontenery na gruz Białołęka o różnej pojemności – od 1 do ponad 30 metrów sześciennych. Metrowe pojemniki są wystarczające przy niewielkich remontach, na przykład podczas wymiany płytek w kuchni lub łazience. Oferujemy też wywóz gruzu Białołęka z większych pojemników. Podstawiamy kontenery na papę, ziemię, gałęzie, liście oraz skoszoną trawę. Nasze pojazdy są w stanie dojechać nawet w trudno dostępne miejsca.

Zalety big bagów:

 • Są lekkie
 • Można je łatwo przestawiać
 • Zapewniają dużą pojemność
 • Dobrze nadają się do wypełniania materiałami sypkimi

Kontener na gruz Białołęka cennik i na odpady budowlane

Wiemy, że kontenery na gruz Białołęka mogą zapełnić się szybciej, niż się zakłada. Dlatego zapewniamy szybką wymianę kontenerów na nowe, gdy zajdzie taka potrzeba. Działamy szybko i bez zbędnej zwłoki, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się obawiać, że na placu budowy zapanuje nieład i bałagan.

Usługacena netto
Big-bag300,00
Kontener 5 m3700,00
Kontener 7 m3800,00
Kontener 10 m31300,00
Kontener 12 m31400,00
Kontener 16 m31700,00
cena w złotych

Pozostałe usługi, w tym załadunek do kontenerów, według indywidualnego wyliczenia

Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Wywóz gruzu Białołęka – dlaczego warto nas wybrać

Doświadczenie

Działamy w branży od wielu lat. Przekuwamy nasze bogate doświadczenia w sprawnie działające rozwiązania. Szybko i skutecznie wywozimy gruz z placów budowy i niewielkich remontów.

Dopasowane rozwiązania

Pomagamy w wyborze odpowiedniego kontenera na gruz. Dysponujemy kontenerami o różnej wielkości, dzięki czemu nie trzeba przepłacać przy małych potrzebach.

Dbamy o satysfakcję Klientów

Wszystkie nasze działania nakierowane są na zapewnianie Klientom satysfakcji z świadczonych przez nas usług. Dzięki nam gruz przestaje być problemem.

Kontenery na gruz i odpady budowlane w Białołęce

Chcąc uniknąć grzywny, należy przed rozpoczęciem remontu zadbać o wywóz gruzu Białołęka z terenu budowy. Jesteśmy w stanie podstawić kontener w odpowiednie miejsce nawet tego samego dnia. Szybkość działania jest jedną z rzeczy, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Oferujemy także kontenery na gruz Białołęka i odpady wielkogabarytowe. Pozwala to na sprzątnięcie starego mieszkania przed remontem, wyrzucenie nagromadzonych przez lata rzeczy z piwnicy lub wycięcie zarośli z działki budowlanej.

Wywóz odpadów budowlanych w Białołęce

Dla naszych Klientów realizujemy wywóz gruzu Białołęka i utylizację różnego rodzaju odpadów, które powstają podczas remontów i prac budowlanych. Kontener o dużej pojemności można wykorzystać do obsługi placu budowy przez cały okres jej trwania. Zapewniamy także big bagi, które są prostsze w przestawianiu. Mamy bogatą ofertę kontenerów na gruz, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie dla każdego Klienta.

Kontener na gruz i big bag z odbiorem w Białołęce- zobacz nasz sprzęt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny i szybką realizację zlecenia.