Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Serock kontenery na gruz, śmieci i odpady worki big bag

Wywóz gruzu Serock kontenery na gruz, śmieci i odpady worki big bag

Oferujemy profesjonalny i szybki wywóz gruzu Serock. Podstawiamy kontenery na gruz Serock w krótkim czasie. Działamy sprawnie i kompleksowo. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z wykonawcami budowlanymi. Oferujemy atrakcyjne ceny za wywóz gruzu i krótkie terminy. Dokładamy wszelkich starań, żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu Serock

Nasze kontenery na gruz Serock pozwalają skutecznie utrzymywać czystość na placu budowy. Niezależnie od tego, czy robisz mały remont, czy budujesz dom, kontener będzie niezbędny. Gruzu i odpadów poremontowych nie wolno wyrzucać do pojemników komunalnych! Grozi za to kara grzywny. Tylko zamawiając kontener na gruz, możesz uniknąć kary. Dzięki temu gruz zostanie zutylizowany w ekologiczny sposób. Zachowaj się odpowiedzialnie i zamów kontener na swoją budowę.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Serock

Cieszymy się wieloletnim zaufaniem Klientów, dla których zrealizowaliśmy wywóz gruzu Serock. Kierujemy nasze usługi do Klientów Indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów. Wykonujemy nawet najtrudniejsze zlecenia i nie boimy się żadnych wyzwań. Zapewniamy bezpieczny i legalny wywóz gruzu Warszawa i okolice. Klienci cenią nas za doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm.

 • wywóz odpadów budowlanych w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Worki big bag Serock

Co wywozimy?

 • Gruz i odpady poremontowe
 • Odpady zmieszane
 • Papa
 • Gabaryty
 • Wełna i styropian
 • I wiele więcej!

Chcąc zamówić wywóz gruzu Serock, wystarczy zadzwonić do naszej firmy. Posiadamy szeroki wybór kontenerów o różnych gabarytach i pojemności. Podstawiamy kontenery na gruz Serock, ale pomagamy też w utylizacji odpadów takich jak styropian, wełna mineralna czy papa. Wystarczy zgłosić to podczas zamawiania kontenera. Niedoszacowanie kontenera może skutkować tym, że później trzeba będzie przywozić drugi pojemnik, co może zwiększyć koszty.

Kontener na gruz i odpady budowlane Serock cennik

Szacując wielkość kontenera, warto zastanowić się nad tym, ile gruzu powstanie podczas remontu. Pamiętaj, że zwykle jest go więcej, niż się wydaje. Nasi fachowcy pomogą w oszacowaniu ilości gruzu i wyborze odpowiedniego kontenera, a jeśli ten okaże się niewystarczający, opróżnimy go lub podstawimy kolejny. Realizujemy wywóz gruzu Serock zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych Klientów.

Usługacena netto
Big-bag550,00
Kontener 5m31 100,00
Kontener 7 m31 200,00
Kontener 10m31 600,00
Kontener 12 m31 700,00
Kontener 16 m31 900,00
w złotych polskich
 • Pozostałe usługi, w tym załadunek do kontenera, według indywidualnego wyliczenia
 • Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej
 • Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Doświadczenie

Z naszą solidną pozycją na rynku, możesz mieć pewność, że Twoje zlecenie będzie obsługiwane przez doświadczony zespół ekspertów. Z wieloletnim doświadczeniem w branży wywozu gruzu, zdobyliśmy wiedzę i umiejętności niezbędne do efektywnego i bezpiecznego usuwania odpadów.

Rzetelne podejście

Jako firma, która ceni sobie zaufanie klientów, gwarantujemy rzetelność na każdym etapie współpracy. Terminowość jest dla nas priorytetem, a nasza flota nowoczesnych pojazdów oraz wykwalifikowany personel zapewniają sprawne i skuteczne usuwanie gruzu z placu budowy.

Profesjonalizm

Stawiamy na kompleksową obsługę klienta, począwszy od pierwszego kontaktu aż do zakończenia zlecenia. Dzięki precyzyjnej organizacji i zastosowaniu nowoczesnych technologii zapewniamy efektywną i profesjonalną obsługę.

Kontenery na gruz i śmieci Serock

W Polsce wywóz gruzu Serock regulują odpowiednie przepisy prawne. Inwestorzy, firmy deweloperskie i osoby odpowiadające za przebieg prac budowlanych muszą zapewnić odpowiednią utylizację oraz przechowywanie gruzu i odpadów remontowych. W przeciwnym razie może na takie osoby zostać nałożona kara grzywny. Nasze kontenery na gruz Serock to skuteczne rozwiązanie problemu, jakim mogą się stać niesprzątane hałdy gruzu. Utrzymywanie porządku na placu budowy w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo. Czysty plac budowy to mniej wypadków i lepsza wydajność pracy.

Wywóz gruzu i odpadów w Serocku

Gminni urzędnicy uprawnieni do przeprowadzania kontroli mogą nakładać grzywny, jeśli wykryją, że gruz jest przechowywany lub utylizowany w nieodpowiedni sposób. Nasza firma jest gwarancją, że pozbycie się gruzu przebiegnie zgodnie z prawem. Posiadamy niezbędne zezwolenia, które pozwalają nam odbierać i utylizować gruz. Zadbaj o bezpieczeństwo na swojej budowie, a także środowisko wokół niej i zamów nasz kontener na gruz. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów.