Przejdź do treści
Strona główna » Lokalizacja » Wywóz gruzu Praga kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Wywóz gruzu Praga kontenery na gruz i odpady budowlane big bag

Zapewniamy szybki i sprawny wywóz gruzu Praga i okolice. Posiadamy kontenery na gruz Praga o różnej wielkości. Współpracujemy z licznymi firmami remontowymi, budowlanymi i deweloperskimi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w utylizacji odpadów budowlanych. Działamy terminowo i profesjonalnie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę
Szybko podstawimy kontener lub wywieziemy gruz i odpady
Szybki czas realizacji
W dobrej cenie
Wieloletnie doświadczenie

Wywóz gruzu praga

Pomożemy wybrać odpowiedni kontener na odpady poremontowe, budowlane, rozbiórkowe, wielkogabarytowe lub pochodzenia organicznego. Dysponujemy szerokim wyborem kontenerów przydatnych podczas prac budowlanych. Zgodnie z prawem odpady budowlane i gruz muszą być utylizowane przez posiadające zezwolenie przedsiębiorstwa. Mamy doświadczenie w utylizacji gruzu i wszelkiego rodzaju odpadów. Posiadamy własne samochody ciężarowe, którymi jesteśmy w stanie dostarczyć kontenery na gruz Praga w każde wskazane przez naszych Klientów miejsce.

hakowiec Wigruz z kontenerami

Kontenery na gruz Praga

Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona Klientów. Zaliczają się do nich inwestorzy indywidualni, osoby remontujące domy zawodowo, deweloperzy oraz instytucje miejskie. Jesteśmy w stanie podstawić kontener na gruz, odpady lub śmieci jeszcze tego samego dnia. Działamy wyjątkowo sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

 • wywóz odpadów budowlanych Praga w kontenerach i big bagach
 • wywóz odpadów porozbiórkowych w kontenerach i big-bagach
 • wywóz mebli, sprzętu RTV i AGD
 • opróżnianie piwnic, strychów, magazynów, mieszkań itp.
 • wywóz nieczystości stałych
 • transport materiałów stałych i wielkogabarytowych
 • wywóz odpadów sezonowych: ziemia, torf, gruz, liście oraz śnieg

Big Bag Praga

Zalety big bagów:

 • Są lekkie
 • Można je łatwo przestawiać
 • Zapewniają dużą pojemność
 • Dobrze nadają się do wypełniania materiałami sypkimi

Wykorzystujemy kontenery na gruz Praga w różnych rozmiarach. Posiadamy także big bagi, które idealnie sprawdzają się przy mniejszych remontach oraz podczas prac ogrodowych. Można je łatwo przestawiać, nawet samodzielnie, dzięki specjalnemu systemowi mocowania i niewielkiej masie własnej.

Kontener na gruz Praga cennik i na odpady budowlane

Na bardziej nieregularny gruz posiadamy stalowe kontenery. Obsługujemy zarówno małe remonty, jak i wielkie inwestycje. Oferujemy wywóz gruzu Praga w szybki i bezpieczny sposób. Zajmujemy się nie tylko wywozem gruzu, ale też jego utylizacją, tak więc nasi Klienci nie muszą obawiać się o tego typu kwestie. Wystawiamy zaświadczenia oraz rachunki, które stanowią dowód prawidłowego zagospodarowania odpadów.

Usługacena netto
Big-bag300,00
Kontener 5 m3700,00
Kontener 7 m3800,00
Kontener 10 m31300,00
Kontener 12 m31400,00
Kontener 16 m31700,00
cena w złotych

Pozostałe usługi, w tym załadunek do kontenerów, według indywidualnego wyliczenia

Rozliczenie za usługi następuje w formie gotówkowej

Prezentowane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Opinie o naszej firmie

5,0 to nasza ocena w Google – dbamy o zadowolenie naszych Klientów
Ewa Jabłońska

Firma godna polecenia. Fachowość, rzetelność i pełen profesjonalizm.

Mariusz Kruszewski

Bardzo rzetelna i profesjonalna firma dostosowuje się do potrzeb klienta zgodnie z oczekiwaniami w moim przypadku był była to usługa odbioru i przewozu węgla. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jan Andrzejewski

Miła obsługa, dobry kontakt, wszystko ogarnięte jak trzeba.

Krzysztof Gastol

Bardzo solidna firma. POLECAM!

Darek Chaberski

Super firma skorzystałem z usługi sprzątania działki Super wykonali daną usługę tanio i terminowo

Małgorzata Celińska

Super firma poleca na 100%

Wywóz gruzu Praga – dlaczego warto nas wybrać

Doświadczenie

Wykorzystujemy naszą wieloletnią obecność w branży, dzięki której wywóz gruzu Praga nie ma przed nami żadnych tajemnic. Pomagamy dobrać odpowiedni typ i rozmiar kontenera.

Terminowość

Działamy szybko i terminowo. Dzięki naszym kontenerom plac budowy zawsze będzie czysty. Zapewniamy błyskawiczną wymianę pełnego kontenera na nowy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Dbamy o zadowolenie Klientów

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy. Realizujemy profesjonalny wywóz gruzu z placów budowy.

Kontenery na gruz i odpady budowlane na pradze

Dostarczamy również kontenery na śmieci i odpady powstałe w wyniku rewitalizacji terenów zielonych. Z nami mogą Państwo oczyścić piwnicę lub stary dom na działce. Kontenery o różnej pojemności pozwalają na skuteczne wyrzucenie odpadów wielkogabarytowych. Realizujemy wywóz gruzu Praga w wyjątkowo korzystnych cenach.

Wywóz odpadów budowlanych na pradze

Każdy remont lub budowa związane są z powstawaniem różnego rodzaju odpadów. Mogą być to ścinki lub niewykorzystane do końca materiały budowlane. Największą ilość gruzu generują zawsze prace rozbiórkowe. Wówczas warto zadbać o gromadzenie i wywóz gruzu jeszcze przed rozpoczęciem prac. Nasze kontenery na gruz Praga o pojemności ponad 10 metrów sześciennych świetnie nadają się do prac rozbiórkowych i budowlanych. Jeden kontener może obsługiwać budowę przez długi czas. Zapewniamy profesjonalną pomoc i usługi na najwyższym poziomie.

Kontener na gruz i big bag z odbiorem na pradze – zobacz nasz sprzęt

Oferujemy także długoterminowy wynajem kontenerów, dzięki czemu mogą one stać na placu budowy i służyć przez cały czas jej trwania. Pomagamy dopasować ofertę w taki sposób, żeby była skrojona idealnie do potrzeb konkretnego projektu, remontu lub budowy. Wykonujemy wywóz gruzu Praga w atrakcyjnych terminach. Pozbywamy się odpadów wielkogabarytowych i szkodliwych. Zapewniamy kompleksową obsługę, która jest zgodna z literą prawa oraz bezpieczna dla środowiska. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – razem wybierzemy odpowiedni kontener.